Header photo
O firmie

Firma, która w sposób szczególny dba o dobro i zadowolenie swoich klientów. Firma, która z poświęceniem oddaje się każdemu zamówieniu i realizuje zadania najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Firma, która pragnie zaoferować Państwu meble na wymiar, tworzone z najwyższej jakości materiałów, wedle Państwa życzeń, gustów i potrzeb.

 

Firmę naszą tworzą ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę w branży meblarskiej. Mamy odpowiednie zaplecze, najlepszy sprzęt i oczywiście duże możliwości ciągłego poszerzania naszych przedsięwzięć. Oferujemy kuchnie na wymiar, meble do salonu, garderoby, biura, czy sklepu. Polecamy szafy na wymiar i inne rozwiązania, które dają możliwość aranżacji dowolnej przestrzeni. Nasze prace obejmują całość zleceń, począwszy od dokonania wymiarów, przez projekt, po pełną jego realizację. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i każdy klient jest dla nas niezwykle ważny. Tworząc meble na wymiar, dajemy Państwu możliwość otrzymania najwyższej jakości rozwiązań, które mogą znaleźć się w Waszych domach, biurach, sklepach i innych przestrzeniach użytkowych.

 

Mamy nadzieję, że Nowy Styl-meble na wymiar okażą się być firmą godną Państwa pieniędzy i czasu. Zachęcamy serdecznie do zwrócenia uwagi na naszą ofertę, do zapytań, jeśli coś jest dla Państwa niejasne i do współpracy, która mamy nadzieję, dla jednej i drugiej strony okaże się być jak najbardziej owocna.

 

Nasze realizacje w przeważającej mierze wykonujemy na terenie miasta Dębica i okolicznych miejscowości takich jak Pilzno, Ropczyce, Sędziszów, Mielec, Jasło, Tarnów. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę nieograniczoną zasiegiem.

 

 

ZAPRASZAMY.